Oficiální portal Českého svazu taekwondo

První turnaj sezóny v poomsae - Kangsim Poomsae Cup

V sobotu 7. 5. v Újezdě nad Lesy odstartovala poomsae sezóna 2022 turnajem Kangsim Poomsae Cup. Turnaj se odehrál v areálu Masarykovy základní školy a jednalo se již o 2. ročník.

Speciálními hosty byli prezident Českého svazu taekwondo Bohuslav Hybrant a starosta Újezda nad Lesy Milan Samec, kteří při úvodním zahájení popřáli všem závodníkům spoustu úspěchů.

Turnaje se zúčastnilo více jak 150 taekwondistů z 10 klubů. Týmovou soutěž ovládl klub TAEHAN, na 2. místě se umístil domácí Kangsim Dojang a 3. místo vybojoval klub Hansoo. Toto pořadí se neměnilo ani u hodnocení extraligy a národní ligy.

Turnaj byl finančně podpořen MČ Praha 21 – Újezd nad Lesy. Chtěli bychom za ni tímto způsobem poděkovat. Dále bychom chtěli poděkovat i našim partnerům, kteří nás dlouhodobě podporují. Konkrétně našemu generálnímu partneru společnosti Abak, provozovateli sítě Ujezd.net, a hlavnímu partneru Obchodní akademii a Obchodnímu institutu Praha.

Díky této podpoře jsme kromě obvyklých medailí a pohárů pro vítězné závodníky mohli připravit pro medailisty v kategorii jednotlivců věcné odměny s taekwondo motivy v podobě zápisníku za 3. místo, sportovní lahve za 2. a pro vítěze krásné tričko. Každý závodník si bez ohledu na výsledek odnesl sladkosti a drobné upomínkové předměty jako např. reflexní pásku, odznáček, náramek, apod. Na turnaji panovala příjemná až rodinná atmosféra, za což bychom rádi poděkovali všem týmům a především závodníkům.