Oficiální portal Českého svazu taekwondo

První ročník turnaje Kangsim Poomsae Cup

V sobotu 20. listopadu proběhl první ročník turnaje Kangsim Poomsae Cup pořádaný klubem Kangsim Dojang. Celé závody proběhly v Masarykově základní škole v Újezdě nad Lesy, kde tento klub i sídlí.

První ročník turnaje Kangsim Poomsae Cup

Turnaj byl zařazen jak do Extraligy poomsae, tak do Národní ligy poomsae a přilákal téměř 100 závodníků. Speciálním hostem byl i pan starosta Milan Samec, který byl přítomen po celou dobu turnaje a bedlivě pozoroval výkony taekwondistů.

V celkovém hodnocení týmů 1. místo obsadil TAEHAN, 2. domácí Kangsim Dojang a 3. Don Bosko Havířov. Co se týče jednotlivých lig, tak v Extralize poomsae zůstala první dvě místa beze změny a za kluby TAEHAN a Kangsim Dojang se umístil tým TKD Kelti Beroun. TAEHAN ovládl i Národní ligu poomsae, dále se pozice však měnily. Stříbrnou pozici obsadil TKD Hradec nad Moravicí, bronzovou Don Bosko Havířov.

Tato akce byla finančně podpořena MČ Praha 21 – Újezd nad Lesy. Této podpory si vážíme a chtěli bychom za ni tímto způsobem poděkovat. Dále bychom chtěli poděkovat i našim dlouhodobým sponzorům, kteří nás v této nelehké době podporují. Konkrétně našemu generálnímu partnerovi společnosti Abak, provozovateli sítě Újezd.net, a hlavnímu partnerovi Obchodní akademii a Obchodnímu institutu Praha.

Kateřina Skotnicová