Oficiální portal Českého svazu taekwondo

Letní kemp reprezentace v Teplicích

 V rámci letní přípravy na novou sezónu se o víkendu 7. - 9. srpna uskutečnil letní kemp reprezentantů v Teplicích. Především kvůli dlo...

 V rámci letní přípravy na novou sezónu se o víkendu 7. - 9. srpna uskutečnil letní kemp reprezentantů v Teplicích. Především kvůli dlouho naplánovaným dovoleným atletů se na kempu sešlo jen 12 sportovců z plné síly týmu, avšak atmosféře na tréninku to vůbec neuškodilo. Přes neskutečné vedro se naši atleti dvakrát denně dostavovali na dvou- až tříhodinové tréninky do tělocvičny poté, co den zahájili ranním během.

Na sobotní odpolední trénink za námi do Teplic přijeli i čtyři čeští mezinárodní rozhodčí a tak si reprezentanti mohli vyzkoušet boj na daedo vesty v reálných podmínkách. Tímto bychom rádi poděkovali rozhodčím za to, že vážili cestu až do Teplic a přispěli tréninku svou přítomností a těšíme se na další spolupráci s nimi. Prvním turnajem, na kterém budou moci naši závodníci poměřit své síly se soupeři z jiných zemí bude G-turnaj Polish open, konaný ve Varšavě poslední srpnový víkend, tedy 29. - 30. 8.