Oficiální portal Českého svazu taekwondo

Kompletní sbírka medailí na Croatia open!!!

Další úspěšný turnaj má za sebou reprezentace kyorugi. V sobotu startovali naši senioři, kteří absolvovali minulý týden přípravný kemp...

Další úspěšný turnaj má za sebou reprezentace kyorugi. V sobotu startovali naši senioři, kteří absolvovali minulý týden přípravný kemp ve Stuttgartu a v poté v Praze se slovenským týmem. Bohužel se nikomu nepodařilo projít prvním kolem, avšak někde chybělo opravdu málo.

Celkový pocit z turnaje ohromně vylepšila druhá část naší výpravy junioři a kadeti, kteří startovali v neděli. Natálie Benešová si po třech vítězstvích došla pro bronzovou medaili, když v semifinále nestačila na dobře se kryjící Chorvatku.

Druhý kov přidala Kristýna Drobná, které stačilo ke stříbru projít dvěma koly. Ve finále pak svedla vyrovnanou bitvu s domácí závodnicí.

Nejcennější kov získala Petra Štolbová, která zvítězila v 5 zápasech 14:3, 13:7, 14:1, 14:0, 14:1 a získala tak již třetí zlato z G-turnaje v této sezóně. Toto skóre ji přineslo zasloužené ocenění jako nejlepší kadetky turnaje.

Všechny tyto medaile české reprezentaci vynesly celkem 5. místo v kadetech na celém turnaji Croatia open. 

Těsně pod medailí skončil Karel Adam (2 vyhrané zápasy), Michaela Kubíková (1 vyhraný zápas) a Dominika Hronová (1 vyhraný zápas).

Všem děkujeme za reprezentaci a gratulujeme!