Oficiální portal Českého svazu taekwondo

Společný kemp nadějných závodníků

 O víkendu 15. - 16. dubna 2016 se do Prahy sjelo přes 40 mladých nadějných sportovců, aby si společně zatrénovali, sebrali nové zkušenost...

 O víkendu 15. - 16. dubna 2016 se do Prahy sjelo přes 40 mladých nadějných sportovců, aby si společně zatrénovali, sebrali nové zkušenosti a metody jiných než klubových trenérů a hlavně navzájem poznali. Kemp se skládal ze tří tréninků (jeden v pátek, dva v sobotu), na kterých si závodníci kategorií kadeti a žáci mohli mimojiné i zazápasit na elektronické vesty DaeDo i elektronické helmy.

Na kemp se sjeli zástupci ze 7 českých klubů z různých koutů ČR. Tréninky vedli trenéři českého národního týmu Olga Kudrnáčová (Taejang Dojang) a Pavel Pospíšek (Kangsim Dojang) a pod jejich vedením ze sebe mladí sportovci ke spokojenosti trenérů dostávali maximum. Tento kemp byl určen pro všechny závodníky ročníků 2002 - 2006 a navazoval na vloni uskutečněný kemp v Humpolci. Třetí ze série víkendových soustředění pro kadety a žáky je prozatím naplánován na poslední víkend v Hradci Králové. Budeme se těšit do Hradce na podobnou přátelskou atmosféru, jaká panovala tentokrát v Praze.