Oficiální portal Českého svazu taekwondo

Reprezentace na cestě k olympijské kvalifikaci 2024

???? S novým rokem se náš reprezentační tým kyorugi naplno pustil do intenzivní přípravy na nadcházející olympijskou kvalifikaci, která se uskuteční 9.-10. března 2024 v Sofii, Bulharsko.
Reprezentace na cestě k olympijské kvalifikaci 2024
 
 
???? Praha - Základna našeho tréninku První týden jsme strávili v Praze, kde jsme měli tu čest trénovat v nových prostorách Olympu Centra sportu Ministerstva vnitra. Speciálním hostem v našem týmu byla Klaudija Tvarnoviciute, reprezentantka z Litvy.
???????? Kemp v Polsku - Mezinárodní Příprava Po produktivním týdnu v Praze jsme se přesunuli do sportovního centra v Gizycku, Polsko, kde probíhal náš tréninkový kemp. V období 8.-13. ledna 2024 jsme zde trénovali společně s reprezentacemi Polska a Litvy pod vedením trenérů Waldemara Lakomeho a Viktora Jankovskeho.
???? Intenzivní Tréninky a Testmatche Naši závodníci prošli náročnými třífázovými tréninky a absolvovali řadu testmatchů, které jsou klíčové pro naši přípravu na kvalifikaci.
Jsme hrdí na naše atlety a trenéry za jejich tvrdou práci a odhodlání. Držte nám palce, ať naše cesta vede až na Olympijské hry!