Oficiální portal Českého svazu taekwondo

Probíhá jarní příprava na Mistrovství světa

 Dubnový měsíc probíhá v Českém národním týmu ve znamení příprav na Mistrovství světa seniorů, které se bude konat 12. - 18. května...

 Dubnový měsíc probíhá v Českém národním týmu ve znamení příprav na Mistrovství světa seniorů, které se bude konat 12. - 18. května v ruském Chelyabinsku. Na základě výkonů a výsledků na minulých turnajích byli nominováni Viktor Jankovský (SM -74kg), Iveta Jiránková (SF -67kg) a Adriana Šimánková (SF -62kg). Před tímto turnajem probíhá náležitá svědomitá příprava - vybraní atleti se zúčastnili tréninkového kempu ve Stuttgartu s německým týmem Taekwondo Babic Center Stuttgart pod vedením českého národního trenéra Colbyho Au a trenéra německého týmu, a k datu publikování tohoto článku probíhá týdenní soustředění celého národního týmu v Nymburku. Věříme, že tato důkladná příprava povede k zlepšení formy sportovců a doufáme v povedené výkony i na Mistrovství světa.

Kromě soustředění juniorů a seniorů proběhl také víkendový kemp kadetů, na který se do Teplic sjelo 23 nadějných mladých sportovců. Za svou dvoudenní snahu neodcházeli s prázdnou a za své víkendové výkony byli oceněni malou pozorností od Českého svazu.