Oficiální portal Českého svazu taekwondo

Dutch open 2015 - 1 zlatá, 3 bronzové a 3x 5. místo !

 Česká reprezentace vstoupila o víkendu 13. - 15. 3. do bojů na Dutch Open, nejprestižnějším turnaji v Evropě. Turnaj se konal celkem ve tř...

 Česká reprezentace vstoupila o víkendu 13. - 15. 3. do bojů na Dutch Open, nejprestižnějším turnaji v Evropě. Turnaj se konal celkem ve třech dnech - v pátek bojovali kadeti a junioři, sobota a neděle byla vyhrazena pro seniorské kategorie. V juniorech se české reprezentaci dařilo - David Šimek porazil německého závodníka a ve čtvrtfinále bohužel narazil na vítěze kategorie. Prvním kolem bez problémů prošli Adriana Šimánková a Dominika Hronová, ale v dalším si už s velmi kvalitními soupeřkami nedokázali poradit. Karel Adam a Michaela Kubíková bohužel neprošli prvním kolem.

Ze seniorů se tentokrát účastnili Marek Trieb, který podlehl soupeři z Azerbajdžánu, Viktor Jankovský a Iveta Jiránková, kteří rovněž nestačili na své kvalitní soupeře a Daniel Dostál, který po jednom vyhraném zápase narazil na pozdějšího stříbrného medailistu své kategorie. Za zmínku určitě stojí i 4 medaile, které se podařilo získat závodníkům startujícím za Czech team - jejich úspěchy si můžete prohlédnout níže. Všem závodníkům děkujeme za předvedené výkony a medailistům gratulujeme a přejeme jim mnoho dalších úspěchů!

 

Výsledky (Reprezentace ČR):
5. místo Adriana Áďa Šimánková (1 vyhraný zápas)
5. místo David Šimek (1 vyhraný zápas)
5. místo Míša Kubíková

Medilová umístění (Czech Team):
1. místo Kristýna Drobná (2 vyhrané zápasy)
3. místo Anas Hamdi (2 vyhrané zápasy)
3. místo Petra Štolbová (2 vyhrané zápasy)
3. místo Tárik Abass (2 vyhrané zápasy)