Oficiální portal Českého svazu taekwondo

World Taekwondo Demo Team vystoupí 12.6. v Praze!

Exhibiční tým světové federace taekwondo vystoupí v Praze a to jen měsíc před olympiádou, kam se jako historicky první zástupce českého taekwonda probojovala Petra Štolbová. Ve středu 12. června se můžeme těšit na mistrovskou podívanou v podobě efektních kopů, neskutečných otoček, přerážení ve vzduchu nebo akrobatických prvků.

World Taekwondo Demo Team vystoupí 12.6. v Praze!

V pražské UNYP Areně se představí tým, který vystupoval například na zahajovacích a závěrečných ceremoniích Zimních/Letních olympijských her. Svá vystoupení předvedl také během různých mezinárodních událostí například v sídle OSN nebo Vatikánu. Tým se také objevil v populárních soutěžích America’s Got Talent, Italy’s Got Talent a France’s Got Talent, kde získal „Golden Buzzer“ a díky svému ohromujícímu výkonu postoupil do finále.

Vedle WT Demo týmu se diváci mohou těšit rovněž na exhibiční sportovní zápasy včetně zástupců výběru reprezentace A.

Program doplní vystoupení dívčí skupiny K-POPu, formace Monster Crew, která v loňském roce získala 3. místo na světovém šampionátu World Dance Association.

 

Start programu: 19:00

Místo konání: UNYP Arena Praha, Kovanecká 2405/27, 190 00 Praha 9 – Libeň

Vstupenky k dostání na: https://goout.net/cs/world-taekwondo-demo-team-exhibice-korejskych-mistru/szylvex/

Výtěžek z akce bude věnován na dobročinné účely, konkrétně na Projekt Šance, který učí děti ze znevýhodněných sociálních podmínek společenským a pracovním návykům. Díky tomu se budou schopni o sebe v životě postarat samy.