Oficiální portal Českého svazu taekwondo

Soustředění českého národního týmu v Karpaczi

Český národní tým obdržel opět po roce pozvání zúčastnit se zimního soustředění polského týmu AZS Poznaň v horském městečku Karpacz. Mezi dny 10. – 15. 2. se tohoto kempu zúčastnilo 13 českých sportovců z řad seniorů, juniorů a rovněž i vybraných kadetů.

Český národní tým obdržel opět po roce pozvání zúčastnit se zimního soustředění polského týmu AZS Poznaň v horském městečku Karpacz. Mezi dny 10. – 15. 2. se tohoto kempu zúčastnilo 13 českých sportovců z řad seniorů, juniorů a rovněž i vybraných kadetů. Kromě závodníků české reprezentace a polského klubu z Poznaně se některých tréninků dále účastnili ještě zástupci dalšího polského klubu Biele Tygrisi Jarocin.

Kemp byl koncipován v rámci dvoufázových tréninků, přičemž na některých společných trénincích se scházelo až 80 svěřenců, tedy výběr sparingpartnerů byl veliký; některé tréninky byly rozděleny zvlášť pro juniory a seniory (jedna skupina) a kadety a mladší (druhá skupina). Vedení tréninkových jednotek bylo zajištěno ve spolupráci s polskými trenéry AZS.

Děkujeme všem zúčastněným za jejich píli a nasazení při tréninku, věříme, že se jejich snaha brzy odrazí ve výsledcích na turnajích. Tím nejbližším je Slovenia open na konci února.

<pkp>