Oficiální portal Českého svazu taekwondo

Dominika Hronová stříbrná na Austria open!

 V neděli 4.6. se české reprezentaci podařilo získat další cenný kov z turnaje světového poháru. Postarala se o něj Dominika Hronová skv...

 V neděli 4.6. se české reprezentaci podařilo získat další cenný kov z turnaje světového poháru. Postarala se o něj Dominika Hronová skvělým výkonem po třech vyhraných zápasech, kdy ji ve své kategorii zastavila až Chorvatka 4:0. Tato medaile je dalším cenným kovem do sbírky seniorských medailí z G-turnajů a jen potvrzuje formu Dominiky před nadcházejícím MS seniorů v korejském Muju.

Další povedené výkony předvedli Jakub Vaníček, kterého v bojích o medaile zastavil až vyšší soupeř z Bosny a Hercegoviny (2 vyhrané zápasy), Karel Adam, Iveta Jiránková a Natálie Benešová(1 vyhraný zápas), Petra Štolbová (2 vyhrané zápasy) nebo také Petr Štefl, Michaela Razímová a Pavel Bodlák, kteří sice svedli velmi vyrovnané zápasy se svými soupeř, nakonec však podlehli, ale jejich protivníci se probojovali ve svých kategoriích velmi daleko.

Děkujeme i všem ostatním za pěknou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů na domácích i zahraničních turnajích, z nichž většina přijde až po prázdninách. Věříme, že prázdniny také částečně přispějou k psychické i fyzické regeneraci našich závodníků a na příští Géčko, kterým bude Polish open vyjedeme v plné síle.