Oficiální portal Českého svazu taekwondo

9 CENNÝCH KOVŮ Z POLISH OPEN G-1

 Neuvěřitelný turnaj má za sebou česká reprezentace. Společně s Czech týmem se vypravila na letošní první G-turnaj po prázdninách a rep...

 Neuvěřitelný turnaj má za sebou česká reprezentace. Společně s Czech týmem se vypravila na letošní první G-turnaj po prázdninách a reprezentanti mají „formu“! Hlavně juniorští závodníci ukázali skvělé výkony a sami vybojovali 6 medailí a před MS juniorů, tak velmi ztížili práci reprezentačním trenérům při výběru.

Po dlouhé době se nám podařilo získat opět medaili v seniorské kategorii. Povedlo se to Dominice Hronové v kategorii do 52 kg, když zvítězila ve dvou bojích a porazila ji až celková vítězka. Daleko nebyl ani Petr Štefl, který po dvou výhrách podlehl až v náhlé smrti v boji o medaili Ilanovi Braginskému z Israele.
Skvělý skalp získala také Michaela Kubíková, která se ve druhém boji opět potkala s Ioannou Andreopoulou. Němka v letošním roce zvítězila na ME do 21 let a Míša s ní již letos třikrát prohrála. Konečně se to zlomilo a Míša ji s odhodláním rozebrala a donutila k chybám. 
Celkově naši reprezentanti vyhráli 20 zápasů a to se nestává každý den. Moc gratulujeme a stále věříme, že to v Kanadě na MS juniorů může být ještě lepší. 
Výsledky:
Reprezentace
2. místo Kristýna Drobná (3 vyhrané zápasy)
3. místo Dominika Hronová (2 vyhrané zápasy)
3. místo Patrik Nýč (3 vyhrané zápasy)
3. místo Michaela Kubíková (2 vyhrané zápasy)
3. místo Petra Štolbová (2 vyhrané zápasy)
3. místo Jan Fiala (1 vyhraný zápas)
5. místo Natálie Benešová (2 vyhrané zápasy)
5. místo Petr Štefl (2 vyhrané zápasy)
5. místo David Šimek (1 vyhraný zápas)
5. místo Štěpánka Marková (1 vyhraný zápas)
5. místo Viktor Jankovský (1 vyhraný zápas)

Kluby
3. místo Kateřina Chejnová
3. místo Eliška Vlachová
3. místo Kristýna Kovářová