Oficiální portal Českého svazu taekwondo

Mistrovství Evropy do 21 let v Rumunsku

Reprezentace kyorugi zabojovala na Mistrovství Evropy do 21 let v Rumunsku!
???? Adam Jochman (-80 Kg)
Adam ukázal svou bojovnost a odhodlání, když vybojoval 5. místo. Po dvou vítězných eliminačních zápasech se dostal až do čtvrtfinále, kde sice prohrál, ale jeho výkon byl na velmi dobré úrovni.
???? Tomáš Sittek (-74 Kg): Tomáš zahájil turnaj výhrou v prvním zápase, což byl výborný start. Bohužel ve druhém zápase narazil na silného soupeře a prohrál, ale i tak ukázal vysokou úroveň svých dovedností.
???? Albert Ludwig (-80 Kg): Albert, i přes prohru v prvním zápase, která byla značně ovlivněna technickými problémy, bojoval srdnatě a ukázal velký potenciál a odhodlání. Tento turnaj pro něj byl cennou zkušeností a jistě se z něj poučí pro své budoucí výzvy.
Mistrovství Evropy do 21 let v Rumunsku
Celkové hodnocení: Naši mladí reprezentanti se nezalekli mezinárodní konkurence a dokázali, že mají srdce bojovníků. Každý zápas byl pro ně cennou zkušeností a ukázkou jejich dovedností a odhodlání. I když se nevrátili domů s medailemi, jejich výkony a zkušenosti z tohoto šampionátu jsou neocenitelné a jsou důkazem jejich talentu a potenciálu pro budoucí úspěchy.
Děkujeme všem, kteří podporovali naše reprezentanty během turnaje, a těšíme se na další úspěchy českého taekwonda na mezinárodních pódiích.