Oficiální portal Českého svazu taekwondo

World Taekwondo Demo Team ohromil UNYP Arenu, v neděli 16.6. vystoupí na Václavském náměstí!

Středeční večer byl ve znamení neuvěřitelných výkonů exhibičního týmu světové federace taekwondo. V pražské UNYP Areně předvedli korejští borci mistrovskou podívanou, která nenechala v klidu nikoho z diváků. Korejský tým své vystoupení zopakuje již tuto neděli 16.6. na Václavském náměstí v Praze!

World Taekwondo Demo Team ohromil UNYP Arenu, v neděli 16.6. vystoupí na Václavském náměstí!

Diváci se opět mohou těšit na efektní podívanou plnou skvělých sportovních i divadelních výkonů, krásných kostýmů, přerážení ve vzduchu a akrobatických prvků. To vše zasazené do kulisy dolní části Václavského náměstí.

Kromě vystoupení WT Demo týmu se představí Samul nori, což je žánr korejské perkusní hudby. Jedná se o moderní adaptaci tradiční korejské hudby, konkrétně rituální farmářské hudby a korejské šamanské hudby.

World Taekwondo Demo tým vystupoval například na zahajovacích a závěrečných ceremoniích zimních i letních olympijských her. Svá vystoupení předvedl během různých mezinárodních událostí například v sídle OSN nebo na půdě Vatikánu. Tým se také objevil v populárních soutěžích America’s Got Talent, Italy’s Got Talent a France’s Got Talent, kde získal „Golden Buzzer“ a díky svému ohromujícímu výkonu postoupil do finále.

Oficiální video: https://www.youtube.com/watch?v=uipKgcYWR1w

Exhibice: 16:30, před začátkem proběhne představení korejské perkusní hudby Samul nori

Místo konání: Dolní část Václavského náměstí, Praha 1

Vstupné: zdarma

Středeční program v UNYP Areně doplnily plno kontaktní sportovní zápasy olympijského taekwonda v podání výběru reprezentace včetně Hany Flegrové, bronzové medailistky z loňského Mistrovství Evropy, a dívčí skupina K-Popu Monster Crew, která v loňském roce získala 3. místo na světovém šampionátu World Dance Award. Ovace a divácká kulisa mluvila za vše.

Výtěžek se vstupného v hodnotě 50 000 Kč byl věnován na dobročinné účely, konkrétně na Projekt Šance, který učí děti ze znevýhodněných sociálních podmínek společenským a pracovním návykům, aby se o sebe dokázaly v životě postarat samy.