Oficiální portal Českého svazu taekwondo

Scorpions Cup Olomouc

  V sobotu 20. dubna proběhl tradiční Scorpions cup pořádaný  klubem Scorpions Olomouc za podpory českého svazu WTF, města Olomouce a klu...

 

V sobotu 20. dubna proběhl tradiční Scorpions cup pořádaný  klubem Scorpions Olomouc za podpory českého svazu WTF, města Olomouce a klubových sponzorů.  Letošní  9. ročník pořádaný ve sportovní hale Univerzity Palackého navštívilo 19 týmů z celé České a Slovenské Republiky.

V klidné a příjemné atmosféře zahájil turnaj krátkým proslovem primátor města  Martin Novotný.  Boje probíhaly na čtyřech tatami a závodníci odvážně bojovali ve všech kategoriích od „trpaslíků“ až po seniory.
Celkovým vítězem se stal klub SK TKD Lacek, který si odvezl putovní pohár. Druhým týmem byl TJ Sokol Hradec Králové a jako třetí se umístil pražský oddíl Kangsim Dojang.

Za klub Scorpions Olomouc mohu říci, že tak jako každý rok, proběhl tento turnaj přátelském duchu, ale zároveň s velkou dávkou adrenalinu v krvi všech účastníků, pořadatelů a rodičů. Pro všechny to byl příjemný den a pro nováčky veliká zkušenost do dalších úspěšných zápasů.

Autor: Eva Smejkalová

Foto: autor

press@taekwondo-wtf.cz