Oficiální portal Českého svazu taekwondo

Mezinárodní mistrovství Bayernu - Německo 2007

 V sobotu 29.09.2007 se v Německém městečku Eichstatt konalo Mezinárodní mistrovství Bayernu v bojovém umění Taekwondo WTF-Poomse. Této ak...

 

V sobotu 29.09.2007 se v Německém městečku Eichstatt konalo Mezinárodní mistrovství Bayernu v bojovém umění Taekwondo WTF-Poomse. Této akce se prvním rokem zúčastnila také naše reprezentační skupina a to ve složení: Martina Strnadová, Petra Novotná, Žaneta Peikerová, Martin Moták, Martin Prokeš, Michal Kobylka, Michal Moca a trenér Petr Limprecht. Turnaj byl velmi zdařilý a přilákal bojovníky ze 40 oddílů z pěti evropských zemí: Německo, Itálie, Švýcarsko, Rakousko a Českou republiku.

 

Pro naše borce se jednalo o kontrolní a přípravný turnaj před odletem na MS, které se koná 4-6.11.2007. Naše výprava se v Německu představila v kategoriích jednotlivců, párů, synchronních trojic a smíšených pětic. U několika našich sportovců byl znát velký pokrok a zkušenost a podařilo se tak získat pět zlatých medailí. Před nastávajícím Mistrovstvím světa je to velmi dobrý předpoklad pro zisk dobrého umístění i na této vrcholné akci. V celkovém hodnocení týmů se reprezentace ČR umístila za Rakouskem na druhém místě.

Petr Limprecht