Oficiální portal Českého svazu taekwondo

Sportovec roku 2007

Mělník 14.3.2008 Každý rok pořádá ČSTV okresu Mělník anketu o sportovce roku. Tak jako v předešlých ročnících i letos náš klub Taek...

Mělník 14.3.2008

Každý rok pořádá ČSTV okresu Mělník anketu o sportovce roku. Tak jako v předešlých ročnících i letos náš klub Taekwondo Hansoo do ankety přihlásil své úspěšné bojovníky. Nejlépe se vedlo na soutěžních plochách Martinovi Prokešovi v kategorii seniorů a Jakubovi Finkousovi v kategorii žáků. Oba naši borci jsou členy České národní reprezentace a úspěchů měli opravdu mnoho a to jak na národních tak i mezinárodních turnajích.

O umístění v anketě rozhoduje odborná porota. Tato porota je složena ze zástupců sponzorů, mediálních partnerů, odborníků na sportovní problematiku, zástupců města, politiků atd. O to více nás těší, že se již několik let o bojovém umění Taekwondo, které se v Mělníku cvičí již sedm let, ví nejen mezi sportovci, ale také mezi „nesportovní „ veřejností.

Náš klub je velmi hrdý na své bojovníky, kterým se podařilo získat překrásné umístění v této anketě. Martin Prokeš se umístil na překrásném pátém místě a Jakub Finkous v kategorii mládeže dokonce na prvním místě. Celkově se umístil na devátém místě, kdy porazil mnoho a mnoho „dospělých" sportovců.

Za náš oddíl bych chtěl poděkovat našim borcům za krásné výkony v předešlém roce a to nejen za výkony a úspěchy ve sportovní disciplíně, ale také za výbornou prezentaci oddílu, města Mělník, celého našeho regionu a České republiky. A závěrem bych chtěl poděkovat ČSTV Mělník za ocenění, kterého se nám dostalo. Velmi si toho vážíme. Je to pro nás opět motivace do dalších výkonů a zároveň ujištění, že snad ten náš sport - bojové umění děláme dobře.

Trenér oddílu Taekwondo Hansoo:

Petr Limprecht