Oficiální portal Českého svazu taekwondo

International Bayern Meisteschaft - Německo

 Dne 27.9.08 se v Německém městečku Eichstättu konaly závody v technických sestavách taekwondo. Byl to startovní turnaj po prázdninách i ...

 

Dne 27.9.08 se v Německém městečku Eichstättu konaly závody v technických sestavách taekwondo. Byl to startovní turnaj po prázdninách i pro naše závodníky. Česká reprezentace na těchto závodech byla již v minulém roce a tak už věděla, jak budou probíhat. Turnaje se účastnili jen držitele černých pásků ze 7 zemí. Naší českou nadějí byli jen tři závodníci : Martin Prokeš, Michal Kobylka a Michal Moca. Závodníci byli pod vedením korejského mistra Lee Youn Jae.

 

Turnaj začal závodem týmů. Naší trojici těsně uniklo medailové umístění a skončili na nepopulární čtvrté pozici. V závodech jednotlivců se povedlo postoupit jen Martinovi a po tvrdých bojích skončil na 9. místě. Michal Kobylka vybojoval 12. místo a Michal Moca 15. Naši závodníci si tak prověřili v čem jsou jejich slabosti a mohou pilně trénovat na další závody, především na blížící se Mistrovství světa v Turecku.

 

Martin Prokeš