Oficiální portal Českého svazu taekwondo

II. MOOHWA SOUSTŘEDĚNÍ 2012, MĚŘÍN

 Jak se již stalo tradicí, i letos se náš exhibiční tým o velikonočních svátcích vydal na oficiálně druhé soustředění konané v blí...

 Jak se již stalo tradicí, i letos se náš exhibiční tým o velikonočních svátcích vydal na oficiálně druhé soustředění konané v blízkosti přehrady na Slapech ve vojenské zotavovně Měřín. Letos jsme se, díky úspěchům z předchozího roku, rozhodli prodloužit náš společný pobyt na celý týden.

Kvůli studijním a pracovním povinnostem se nepodařilo všem členům odjet ve stejný den, ale nakonec jsme se sešli všichni.

Z předešlých zkušeností jsme před odjezdem vytvořili tréninkový plán podle kterého jsme se řídili. Po úterním příjezdu, vybalení věcí, výborné večeři a rozestavěním našeho tatami nás čekal první trénink, kterým bylo naše soustředění oficiálně zahájeno. Celkem jsme měli na programu 11 tréninků, kde jsme se věnovali všem důležitým disciplínám, od jednotlivých základních kopů, souborných cvičení poomsae a procvičování jednotlivých technik přes složitější exhibiční kopy, posilování až po samotné přerážecí techniky na desky, které předvádíme na našich vystoupeních.

Mimo náročné tréninky jsme měli na programu zařazené i další relaxační aktivity – plavání, sauna - nabízené v areálu vojenské zotavny. Polední klid a večerní hodiny naši členové trávili jak jinak než pospolu hraním všelijakých zábavných společenských her a nebo jen povídáním si.

I přes pár úrazů, nemocí a neplánovaným událostem, které se přihodili některým z našich členů se, dle názoru všech, i tento v pořadí již druhý ročník velice vyvedl. Díky pilnému cvičení a odhodlanosti našich členů se většina naučila složitější kopy nebo se minimálně znatelně zlepšila.

Jsme rádi, že jsme mohli spolu opět strávit jeden úžasný týden a těšíme se na příští rok.

Heslo letošního ročníku: „Kdo chce - hledá způsob. Kdo nechce - hledá důvod.“

 

Moohwa Official Website: http://www.moohwa.net/news.php 

Moohwa Facebook: http://www.facebook.com/MoohwaTaekwondoTeam

Moohwa YouTube: http://www.youtube.com/moohwa