Oficiální portal Českého svazu taekwondo

MOOHWA NA VIENNA TAEKWONDO FESTIVAL

Tým Moohwa byl Dr. Moschem z Rakouské federace Taekwondo pozván, aby předvedl exhibiční vystoupení při zahajovacím ceremoniálu na turnaji "V...

Tým Moohwa byl Dr. Moschem z Rakouské federace Taekwondo pozván, aby předvedl exhibiční vystoupení při zahajovacím ceremoniálu na turnaji "Vienna Taekowndo Festival", který se bude konal o víkendu 28.-29. června ve Vídni.

Šlo o první ročník turnaje, kde se soutěžilo v exhibičních a silových přeráženích, týmových exhibicích, standardních i kreativních poomsae, taekwondo tanci a akrobacii atp. Byla to evropské verze populárního turnaje World Taekwondo Hanmadang, který se každoročně koná v Koreji, a jehož se každoročně zúčastní téměř 4 tisíce závodníků z více jak čtyřiceti zemí.

Kromě exhibičního vystoupení při zahajovacím ceremoniálu se členové našeho týmu Moohwa zúčastnili i různých soutěžních kategorií (exhibice týmy, exhibiční přerážení jednotlivci a poomsae). Téměř ve všech kategoriích, kterých se náš tým zúčastnil, jsme získali ty nejcennější kovy.

Exhibice týmů - 1.místo
Exhibiční přerážení jednotlivci - 1.místo
Poomsae - 1.místo
Přerážení do dálky - 1.místo
Přerážení do výšky - 2. a 3.místo
Celkové umístění týmů - 1.místo